אודות

על אף שלכל עובד שכיר יש מעסיק, קיים פער עצום ובלתי נתפש בין מספר אתרי האינטרנט הישראליים החינמיים העוסקים במידע הנוגע לעובדים לבין אלו המציגים מידע ייעודי עבור מעסיקים. האחרונים יהיו לרוב אתרים המכילים תוכן סטטי מטעם גופים עסקיים, פיננסיים למשל, או מדורים באתרי חדשות שאינם מתעדכנים באופן קבוע.
לאחר שזיהינו את הצורך באתר מקיף ומעמיק, הנוגע כולו לעולם המעסיקים - החלטנו להרים את הכפפה, לבצע מיפוי של המידע הקיים ברשת בתחום, ולמלא את החורים. והיו הרבה.
מעסיקולוג הנו גוף עצמאי ובלתי תלוי. התכנים המופיעים באתר רלוונטיים לא רק למעסיק עצמו, אלא גם לגורמים הפועלים מטעמו: אנשי משאבי אנוש, מנהלים בכירים וזוטרים וכן יועצים משפטיים. 

 

ידע הוא כורח. עולם המעסיקים הנו תחום מורכב ומאתגר בלשון המעטה, שמושפע באופן ישיר ועוצמתי מרגולציה שמשתנה ללא הרף ומתנודות כלכליות שהפכו במהלך השנים האחרונות לעניין שבשגרה. כבר אמרו לפנינו שידע הוא כוח, אולם עבור מעסיקים ידע הוא כורח המציאות. מי שלא דואג להיות כל הזמן עם היד על הדופק – עלול לשלם מחיר עסקי וכלכלי.

באתר מעסיקולוג תמצאו מדי יום מידע חשוב ועדכני אודות המתרחש בשוק התעסוקה המקומי, שלא פעם מרגיש כמו רכבת הרים. ידיעות חדשותיות בשוק התעסוקה הן כלי עבודה חיוני עבור כל מעסיק ללא קשר לגודלו, להיקף פעילותו ולוותק שלו. מומלץ לא להסתפק בהיתקלות רנדומלית בידיעה חשובה תוך זפזופ מנומנם בין אתרי החדשות, שכן לא פעם מדובר באינפורמציה בעלת ערך עסקי שתוכל להרים אתכם גבוה יותר.

 

ממשק פשוט ונוח. תוכלו להתמקד בתחום ספציפי מעולם התעסוקה באמצעות התפריט הראשי שמלווה אתכם לאורך כל הדרך ומציג בפניכם את הקטגוריות השונות: משאבי אנוש, תנאי העסקה ורגולציה. קטגוריית הרגולציה כוללת הצעות חוק חדשות בתחום דיני עבודה וכן פסיקה של בית הדין לעבודה, ממנה ניתן ללמוד רבות כיצד לנהל את העסק בצורה נכונה והגונה, מבלי להיות חשופים לתביעות משפטיות מצד העובדים.

בקטגוריה זו מוצגת רשימת לינקים לחוקים ולתקנות רבים בדיני עבודה המסווגים לפי תחומים שונים, אותם הכרחי להכיר לאורכם ולרוחבם. שוויון הזדמנויות בעבודה, שהפך בשנים האחרונות לאחד הנושאים הבוערים ביותר העומדים על סדר היום הציבורי בתחום זכויות עובדים, קיבל במה נפרדת מפאת חשיבותו והיקפו. מסיבה זו גם תחום הבטיחות והבריאות התעסוקתית זכה לטיפול מעמיק.

 

ולקינוחים! מעסיקולוג גאה להציג: עצות זהב שיאפשרו לכם לייעל בצורה משמעותית את העבודה על המחשב. יש לנו תחושת בטן שלאחר היכרות איתן תתקשו להבין איך בכלל הסתדרתם בלעדיהן עד עכשיו. שווה בדיקה.
מומלץ לקרוא את המאמר בנושא אבטחת מידע בעסק, תחום סבוך ופתלתל שהיום אין מנוס מלהתמודד אתו פנים אל פנים. המאמר יגרום לכם להבין עד כמה הנושא מרחיק לכת ומגיע למחוזות שאפילו הדמיון מתקשה להגיע אליהם. חשוב לזכור שאתרים ישראליים הפכו ליעד מועדף בקרב קראקרים, ובאמצעות הטיפים המוצגים תוכלו ליצור שכבת הגנה נוספת שתעטוף את המידע הקיים אצלכם בחברה, ללא הוצאות מסחררות.מעסיקולוגוהדובדבן: בניית אתר אינטרנט וקידומו בגוגל. נושא מרתק, אינסופי, והכרחי להצלחת העסק שלכם. המאמר המקיף יפתח בפניכם את הדלת לעולם הזר והמוזר של קידום אתרים בגוגל וביתר מנועי החיפוש. תקבלו עצות מועילות בנוגע לבניית אתר באופן עצמאי (כן, באופן עצמאי, קראתם נכון), וזוהי הזדמנות מצוינת להכיר מונחים מקצועיים חשובים שיסייעו לכם להבין מה למעשה עומד מאחורי פעולות קידום האתר, ומה חשוב לדרוש ממומחה ה-SEO כדי לדחוף את האתר שלכם במעלה הדירוג של גוגל. לא יודעים מה זה SEO? אם כך, רמת הדחיפות של קריאת המאמר עולה פלאים.טיפים טכנולוגיים
איך לשחזר קובץ שנמחק מסל המִחזור? רוצים לתזמן שליחת הודעות בג'ימייל? באילו תוכנות חינמיות תוכלו להיעזר כדי לייעל את תהליכי העבודה? ועוד ועוד


אבטחת מידע בעסק
איך תזהו תוכנות זדוניות המאיימות על המחשב שלכם? כיצד לרענן הגדרות אבטחה במערכת ההפעלה ובדפדפן? למה לא כדאי להשתמש בדיסק און קי מתנה?בנייה וקידום האתר
מה צריך לדעת לפני שפונים למומחה לקידום אתרים? מה פירוש המונחים רספונסיבי, יחסי המרה ופירורי לחם? רוצים לבנות אתר באופן עצמאי? זה אפשרי!

סקרים ומחקרים
סקרים ומחקרים שנערכו בישראל ובעולם אודות שוק העבודה - איך לגייס עובדים ולשמר אותם לאורך זמן? מה הופך עובד לפרודוקטיבי? שקיפות שכר, איזון בית-עבודה ועוד

 


שוויון הזדמנויות בעבודה
בטוחים שאתם כבר מכירים היטב את החקיקה והתקינה הנוגעות לשוויון הזדמנויות בעבודה? מוזמנים לעשות מבחן קצר, סיכוי גבוה שתופתעו | חוקים ותקנות


בטיחות ובריאות תעסוקתית
לא רק על המעסיק רובצת אחריות הנוגעת לבטיחות ולבריאות העובדים, אלא גם על מנהלים מטעמו | החוקים והתקנות בתחום זה הם רבים, תנו לנו לעשות לכם קצת סדר


 

מוזמנים להירשם לקבלת ניוזלטר חינם ולעקוב אחרינו גם בפייסבוק.
יש לכם פידבקים, הערות, הארות, שאלות או נושאים שהייתם רוצים לקרוא עליהם? נשמח לשמוע - כתבו אלינו!